polityka

Tak trzymać, Panie Jarosławie

Przyznam, że piszę o tym z lekką niechęcią, gdyż:

 • sporo tekstów na ten temat już powstało, więc pewnie niewiele można dodać,
 • czasem nie warto komentować głupich wypowiedzi.

Nie mam zatem zamiaru oburzać się na byłego premiera, który uznał, że skoro siedzimy przy komputerze, to z pewnością jesteśmy młodzi, pijemy piwko i oglądamy filmiki oraz pornografię. Oczywistą oczywistością jest dla Niego fakt, że takim osobom nie należy ułatwiać głosowania. Wręcz przeciwnie – cieszę się, że ta wypowiedź padła. Cieszę się, że padła właśnie podczas wywiadu dla portalu internetowego. Jest to bowiem dowód, że Jarosław K. gdzieś ma inteligencję i żadne wystąpienia (przed kamerami oczywiście – ale nie na pokaz, tak to tylko zła Platforma czyni) na Kongresie Inteligencji Polskiej zmienić tego wrażenia nie mogą.

Ciekawe jest, że członkowie PiSu gafę swego guru dostrzegli i próbowali nieco osłabić te wypowiedzi. Że niby oni też z internetu korzystają, i że w wypiciu piwka nic złego nie widzą. Tyle, że wszyscy wiemy, że w PiSie demokracji nie ma i ma być tak, jak chce Prezes Kaczyński.

I to wszystko jeszcze bardziej mnie cieszy, dlatego też, jako młody, zmanipulowany (wiadomo przez kogo) internauta, który rzeczywiście czasem piwo wypije, zwracam się to Pana Jarosława tymi słowami: „Tak trzymać, Panie Jarosławie!”

Jeszcze trochę takich wypowiedzi i wszyscy będziemy mogli zapomnieć, że PiS w ogóle istniał. Ciekawi mnie jedynie, jak długo członkowie tej partii będą wierni Prezesowi, czy pozostaną u boku swego kapitana, który postanowił zatopić statek?

PS. Jeśli komuś brakowałoby niezbyt mądrych wypowiedzi Brata Jarosława, to pragnę przytoczyć tu Jego reakcję na plakaty ze Stefanem B.:

Proszę spojrzeć na te billboardy niemieckiej radiostacji w Polsce. To jest atak i na prezydenta i na mnie. Zewnętrzny atak, bo Ci ludzie muszą wykonywać polecenia innego państwa.

Wykop ten wpis

Reklamy
Zwykły wpis

10 myśli w temacie “Tak trzymać, Panie Jarosławie

 1. Podpisuje sie pod powyzszym tekstem. Przyjecie pozycji choryzontalnej na rowni pochylej jest otwartym pogodzeniem sie z faktem staczania sie w otchlan nicosci.tylko ze w tych otchlaniach nie ma ksiezyca Panie Jaroslawie i prosze nie zapomniec wziac ze soba swojego barat czcigodnego Napoleona z Marysienka Lecha II Kaczynskiego – Pozal sie Boze z pijanego wyboru Prezydenta RP.
  Mam jdnak pytanie. Wszyscy wszelako widza jaka miernota sa obaj KACZYNSCY i nikt nie podejmuje inicjatyw w kierunku ukrucenia procederu ich wladztwa ,absurdalizacji polskiej sceny politycznej, dawania nam Polakom przycyn do tego by ponownie ucucie wstydu ogarnialo nas.
  Polska i Polacy dzieki Kaczynskim stale wystawiani sa na posmiewisko w Europie i nie tylko. Moze juz poraz zakonczyc definitywnie i kategorycznie te farse??????

 2. @Roman Strokosz:
  Wydaje mi się, że lepiej, jeśli Oni sami się skończą. Jeśli ktoś ich teraz odsunie od władzy/mediów, to mogą w przyszłości powrócić jako męczennicy Układu. Jeśli natomiast odejdą, bo społeczeństwo będzie miało ich dość, to będzie to definitywny koniec (patrz M. Krzaklewski).

  @Kobieta z lekką dłonią:
  Podejrzewam, że za pomocą odpowiednio dużej liczby zebranych podpisów obywateli sporo można zdziałać…

 3. Kobieta z lekką dłonią pisze:

  Jak to? Zbierzemy kilkaset tysięcy podpisów i dzięki temu np. uda się nam wymienić prezydenta na nowego? Myślę, że jedynym rozwiazaniem jest przeczekać czasy świetności braci Kaczyńskich. Tak, tak…

 4. @Kobieta z lekką dłonią:
  Hmm… Najłatwiej byłoby chyba postawić Prezydenta przed Trybunałem Stanu, co spowodowałoby zawieszenie sprawowania urzędu, jednak byłaby to raczej kompromitacja na arenie międzynarodowej…

 5. Pingback: Niech Twe szaleństwo mym szaleństwem się stanie « Doodge’owy przemyślnik

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s