Niedzielne linki

Niedzielne linki: Stajemy się produktywni

W niedziele staram się odpocząć od polityki (i innych niekoniecznie przyjemnych rzeczy). Każdemu z nas przyda się chwila, aby się zatrzymać i wszystko na spokojnie przemyśleć. A ponieważ nie jestem fanem bezczynnego wylegiwania się przed TV, to serwuję Wam zawsze linki do kilku artykułów o ogólnie pojętym samodoskonaleniu (choć nie tylko), które moim zdaniem warto przeczytać.

  • Triple Your Productivity Tomorrow – Czy czujecie się zawaleni pracą, której wcale nie ubywa? Czy wykonując jedno zadanie, ciągle myślicie o tym, że zostało jeszcze mnóstwo innych? Ta świadomość potrafi skutecznie zniechęcić, prawda? A jeśliby tak popracować przez jeden dzień 3 razy ciężej i pozamykać kilka otwartych pętli?
  • Keeping Focus While Beating Back Distractions – aby jednak sprawić, że dzień będzie super-produktywny, musimy najpierw poradzić sobie z wszelkimi rzeczami, które będą nas rozpraszać.
  • How to Keep a Laser Focus Without Burning Out – a co zrobić, żeby zachować ten stan skupienia także w inne dni, ale jednocześnie się nie wypalić?
  • 5 Reasons You Procrastinate and How to Overcome Them – kolejną przeszkodą na drodze do super-produktywności może być prokrastynacja. Jak z nią walczyć?
  • How to Build Momentum Into Your Day – Dobrze, udało nam się przeżyć super-produktywny dzień. Zapewne czujemy się zmęczeni, ale satysfakcja z pozbycia się sporej części zadań jest ogromna. A czy dałoby się sprawić, aby każdy dzień stał się choć trochę bardziej produktywny?
Reklamy
Zwykły wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s