Niedzielne linki

ND: Szczęście, krytyka i język ciała

W niedziele staram się odpocząć od polityki (i innych niekoniecznie przyjemnych rzeczy). Każdemu z nas przyda się chwila, aby się zatrzymać i wszystko na spokojnie przemyśleć. A ponieważ nie jestem fanem bezczynnego wylegiwania się przed TV, to serwuję Wam zawsze linki do kilku artykułów o ogólnie pojętym samodoskonaleniu (choć nie tylko), które moim zdaniem warto przeczytać.

  • Warning: Do You Recognize These 8 Body Language Killers? – wszyscy nieraz słyszeliśmy o tym, że znaczną część komunikacji stanowi język ciała. Czy jednak jesteście pewni, że posługujecie się tym językiem tak zręcznie, jak słowami?
  • 7 Effective Ways to Deal With Criticism – z krytyką spotyka się każdy. Jak sobie z nią radzić? Tego nas w szkołach nie uczono i świetnie to widać, bo większość z nas, czuje się krytyką bardzo głęboko dotknięta. A może da się inaczej?
  • 6 Factors Besides Salary That Boost Happiness – mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Nikt jednak nie zaprzeczy, że na jego twarzy pojawia się uśmiech, gdy na koncie pojawi się wypłata. A jakie są inne proste sposoby na choć odrobinkę szczęścia?
  • How to Be Happier with What You Have – innym sposobem osiągnięcia szczęścia jest nauczenie się cieszenia tym, co już się posiada. Czy posiadacie już tę umiejętność?
  • 10 Big Lessons from Little Kids – gdy myślicie o szczęściu, zapewne przychodzi Wam do głowy okres dzieciństwa. Może zatem warto nauczyć się czegoś od małych, szczęśliwych szkrabów?
Reklamy
Zwykły wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s