Niedzielne linki, produktywnosc, zycie

Niedzielne linki

W niedziele staram się odpocząć od polityki (i innych niekoniecznie przyjemnych rzeczy). Każdemu z nas przyda się chwila, aby się zatrzymać i wszystko na spokojnie przemyśleć. A ponieważ nie jestem fanem bezczynnego wylegiwania się przed TV, to serwuję Wam zawsze linki do kilku artykułów o ogólnie pojętym samodoskonaleniu (choć nie tylko), które moim zdaniem warto przeczytać.

Sporo ostatnio tutaj było o produktywności. Dziś spróbuję poruszyć także inne tematy. I jeszcze jedna drobna zmiana – otóż w ramach zwiększania mojej produktywności ;) linki od tej pory nie będą się już otwierać w nowym oknie (takie jest domyślne ustawienie WordPressa). Jeśli Wam to będzie przeszkadzać (pojawią się takie komentarze), to wrócę do poprzedniej praktyki.

  • 6 Practical and Powerful Ways to Overcome Depression – na początek dowiemy się, jak walczyć ze złym samopoczuciem. Niestety dopada ono czasem chyba każdego z nas i jest powodem wielu innych problemów, bo jak tu być produktywnym, ciekawym świata, miłym dla innych, itd., gdy mamy wszystkiego dość?
  • How to Handle Criticism and Get Something Good Out of It – czasem złe samopoczucie spowodowane jest tym, że nie potrafimy sobie radzić z krytyką. Przecież to nic strasznego, a przy odpowiednim podejściu, możemy nawet wyciągnąć z niej korzyści.
  • 6 Powerful Ways to Stop Being Tired – inną przyczyną złego humoru bywa zmęczenie. Czy jednak naprawdę tak ciężko pracujemy? A może po prostu robimy coś nie tak i przez to brakuje nam energii?
  • 8 Moves to Make When You Want to Give Up – a co robić, gdy nic nam nie wychodzi, gdy chcemy się poddać? Wiemy, że czasem nie należy brnąć dalej, skąd jednak wiedzieć, kiedy nastał ten moment?
  • 18 Tricks to Make New Habits Stick – czy próbowaliście kiedyś zacząć regularnie ćwiczyć, wstawać wcześnie, codziennie czytać jakąś książkę, albo wykreować jakikolwiek inny nawyk? Jeśli Wam się nie powiodło, to powinniście przeczytać ten artykuł.
  • 6 tricks to help you remember names – a na koniec kilka rad, jak uniknąć czegoś, co przytrafia się każdemu z nas, a nie jest zbyt przyjemne, czyli zapominania imion.
Reklamy
Zwykły wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s