Niedzielne linki, produktywnosc, zycie

Niedzielne linki

W niedziele staram się odpocząć od polityki (i innych niekoniecznie przyjemnych rzeczy). Każdemu z nas przyda się chwila, aby się zatrzymać i wszystko na spokojnie przemyśleć. A ponieważ nie jestem fanem bezczynnego wylegiwania się przed TV, to serwuję Wam zawsze linki do kilku artykułów o ogólnie pojętym samodoskonaleniu (choć nie tylko), które moim zdaniem warto przeczytać.

  • 22 Useless Myths That Can Cost You Money – czyli 22 bardzo kosztowne mity. W jak wiele z nich wierzycie? Moim zdaniem najciekawsze w nich jest to, że większość jest w oczywisty sposób pozbawiona jakiejkolwiek logiki, a mimo to tak często tłumaczą naszą bezczynność.
  • Procrastination: Ten Things To Know – kto z Was wie, co znaczy słowo „prokrastynacja”? No śmiało, przyznać się ;-) Może zatem najwyższy czas się dowiedzieć, bo jestem pewien, że każdy się z nią spotyka…
  • Cut Your Work Week to Get More Done – czy zdarzyło Wam sie kiedyś, że spędziliście sporo czasu nad jakimś problemem, a rozwiązanie przyszło później samo, gdy zajęliście się czymś innym? Dlaczego nie wykorzystać tego w pracy?
  • How NOT to Multitask – Work Simpler and Saner – a teraz pytanie do Was. Ile różnych rzeczy robicie w tej chwili? A o ilu rzeczach myślicie? Czy nie przeszkadza Wam to w skupieniu się na tym, co czytacie? A może właśnie w tej chwili przypomnieliście sobie o czymś ważnym i skupiacie uwagę jedynie na tym, aby o tej rzeczy nie zapomnieć? Chyba już najwyższy czas, aby nauczyć się radzić sobie z tym natłokiem zadań i myśli.
  • How to Find Your Ideal Career: 3 Exercises to Get Started – każdy z nas marzy o wspaniałej karierze, ale czy naprawdę wiemy, czego szukamy? A skoro nie wiemy, to jak możemy to osiągnąć? Oto trzy proste ćwiczenia, od których każdy z nas powinien zacząć swoją karierę.
  • Trick Your Body Into Submission – a na koniec kilka sprytnych sztuczek, dzięki którym uda nam się oszukać nasze ciało ;-)
Reklamy
Zwykły wpis

2 myśli w temacie “Niedzielne linki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s