multimedia, zycie

TVP i jej misja (erotyczna??)

Przede wszystkim proszę o wybaczenie tej dłuższej przerwy, która spowodowana była bardzo intensywną pracą ze „zdolną młodzieżą” (przynajmniej w zakresie wiedzy informatycznej).

Całkiem niedawno sporo mówiło się o tym, dlaczego płacimy abonament telewizyjny. Że TVP niby ma jakąś misję, że te dzięki tym pieniądzom wspiera ona polską sztukę, edukację, itd… I oto trafiłem dziś na YouTube bardzo ciekawą serię filmików z TVP Kultura. Przedstawiają one bardzo ciekawy program, którego ideę mogę streścić w takich oto słowach: w studio stoją dwie panie i wykonują rozkazy (życzenia) dzwoniących telewidzów. Zresztą panie same opowiedzą:

No i cóż, wszyscy chyba już się domyślamy, jak to musiało się skończyć:

A potem było jeszcze ostrzej (uwaga, materiał tylko dla dorosłych):

Filmik zniknął już z YouTube, ale przecież można opisać, co się stało. Zadzwonił pan, który bardzo ucieszył się, gdy jedna z pań powiedziała, że obie „są narzędziem w jego rękach”. Najpierw poprosił, aby usiadły po turecku. Pote, aby podniosły sukienki i odsłoniły piersi. Następnie kazał paniom wstać i zdjąć majtki. Panie wszystkie prośby dzielnie wykonały (choć w niektórych momentach miny miały nietęgie), a kamera dokładnie wszystko uchwyciła.

Nie obyło się również bez cenzury, z której TVP ostatnio zasłynęła (Pardon):

A na koniec, do przemyślenia, wypowiedź jednej z pań, która uzasadnia, po co w ogóle ten performance:

Update: Filmik, który zniknął z YouTube pojawił się na JoeMonster, zatem możecie go obejrzeć.

Reklamy
Zwykły wpis

3 myśli w temacie “TVP i jej misja (erotyczna??)

  1. ziaba zielona pisze:

    hmm… W takich momentach człowieka cieszy jego nieświadomość… Jednak jeszcze bardzuiej się cieszę, ze nie tlyko nie oglądam telwizji, a różwniez za to nie płacę… CBA teraz akurat sobie wpadło do TVP, więc bedize ciekawie…jak zwykle:/

  2. ziaba zielona pisze:

    infantylnie. Owszem. A co to może udowadnić? Rozglądnijmy się w koło i zastanómy się kto tak naprawdę ślepi w ekran telewizora ponad 12h/ dobę i nie ma sobąnic nowego do zaprezentowania. Dlatego ten program nie ma sensu- ograniczeni ludzie, puste zamierzenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s